Jakie są nasze koty ragdoll

Ragdol jest idealnym kotem rodzinnym, spokojnym, cichym, nie wykazującym cech agresji. Mocno zżywa się ze swoim opiekunem. Doskonale nadaje się do domów z małymi dziećmi, seniorów i początkujących kociarzy. Bardzo dobrze czuje się w obecności innych zwierząt. Ragdoll bardzo dobrze znosi samotność, nawet ośmio godzinną rozłonkę .Często domaga się uwagi swoich opiekunów w bardzo urozmaicony ale nie natrętny sposób, domaga się uwagi swoich opiekunów w bardzo urozmaicony, ale nie natrętny sposób. Jest oazą spokoju.

To taki wiecznie mały kociak, któremu zamiłowanie do zabawy nie mija pomimo upływu lat. Jesteśmy ogromnymi miłośnikami kotów a w szczególności ragdolli, które były z nami od zawsze, które wychowują się z dziećmi, żyją wśród nas, są członkami naszej rodziny. Nasze koty towarzyszą nam w codziennych czynnościach, są przez nas wygłaskane i wykochane.

Kocięta opuszczające nasz dom otrzymują aktualną książeczkę zdrowia, są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone, otrzymują także wielopokoleniowy rodowód i wyprawkę.

Hodowla ragdolli jest moją pasją, która bezgranicznie wciągnęła mnie w koci świat. W naszej hodowli wiele uwagi poświęcamy na właściwe żywienie kotów, ich kondycję, sierść oraz profilaktykę.

Katarzyna Kowalczyk